اجاره انبار در شورآباد با بهترین مزایا

اجاره انبار در شوراباد

اجاره انبار در شورآباد

یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای  کسب‌و‌کارهای مختلف قابل اهمیت است پیدا کردن انبار مناسب برای نگهداری محصولات و کالاهای‌ تولیدی آن‌ها است. اجاره انبار  شورآباد و پیدا کردن انبار با موقعیت مناسب که تمامی کالاها را در شرایط خاصی نگهداری و انبار کند کار آسانی است. در ادامه بیشتر به این مسئله خواهیم پرداخت.

اجاره انبار در شورآباد تهران

شورآباد، روستایی از توابع بخش کهریزک شهرستان ری است. بیش از سه هزار واحد شهرک صنعتی در تهران وجود دارد که شورآباد یکی از شهرک‌های صنعتی مهم جنوب تهران محسوب می‌شود. اجاره انبار در شورآباد  به دلیل وجود تعداد زیادی از کارخانه ها و انبارهای مواد شیمیایی که به عنوان منطقه صنعتی تهران نیز معروف شده است، بسیار رواج دارد.

تهران چون در مسیر تجاری شرق به غرب و شمال به جنوب قرار گرفت ‌است حجم بسیار زیادی از معاملات و نقل‌و‌انتقال را در‌خود جای داده پس وجود انبار و مناطق صنعتی در آن اهمیت زیادی دارد. وجود انبارهای متعدد برای نگهداری کالا در شورآباد، صنعتگران و تولید کنندگان زیادی را به سمت اجاره انبار در شورآباد سوق داده است.

اجاره انبار با ‌توجه به مکان کسانی که، مصرف‌کننده هستند و کسانی که، عرضه‌کننده این کالا‌ها هستند، حجم معاملات، نوع کالا و چگونگی حمل ‌و‌ نقل، صورت می‌گیرد. در نتیجه پیدا کردن و اجاره انبار در شورآباد آسان است.خرید سوله در شوراباد میتونه یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری باشه

به دلیل ویژگی‌های عالی و خاص منطقه و موقعیت جغرافیایی، اجاره انبار در شورآباد گزینه مناسبی است. با‌توجه به نیاز‌تان می‌توانید برای اجاره انبار به دنبال گزینه‌ای باشید تا از نظر مساحت، امکانات، مبلغ اجاره و امنیت مناسب به کسب‌وکارتان باشد.

مزیت اجاره انبار در شورآباد

در این بخش از مطلب اجاره انبار در شورآباد به بررسی مزایای آن خواهیم پرداخت:

 • موقعیت جغرافیایی: از نظر موقعیت جغرافیایی اجاره انبار در شورآباد، در بهترین نقطه قرار دارد پس برای کسانی که اجاره انبار در شورآباد را انتخاب می‌کنند مزیت‌های زیادی دارد و امکان دسترسی سریع و آسان را به مراکز می‌دهد.

شورآباد در ابتدای جاده قدیم قم، در نزدیکی شهرک صنعتی شمس‌آباد و در نزدیکی محورهای ارتباطی مهمی همچون جاده شمس‌آباد به تهران و جاده قدیم قم به تهران و اتوبان قم به تهران قرار‌ گرفته است.

 • امکانات: اجاره انبار در شورآباد امکاناتی دارد که برای هر اجاره کنند‌ای مهم است، این امکانات شامل: برق، چاه آب و اشتراک گاز است.
 • مساحت: اجاره انبار در این منطقه محدودیت مساحت ندارد و می‌توانید انبارهایی با مساحت کوچک و بزرگ که برای مدیریت و نگهداری کالاهای شما بهترین است را انتخاب کنید.
 • هزینه اجاره: در شورآباد می‌توانید انبارهایی پیدا کنید که نسبت به مناطق دیگر تهران، هزینه اجاره پایین‌تری دارند و اجاره انبار در شورآباد برای کسب‌و‌کارها چون موجب کاهش هزینه می‌شود بسیار مناسب است.
 • امنیت: در شورآباد امنیت همیشه برقرار است و یک منطقه امن و بدون شلوغی و ترافیک سنگین است و انبارهایی که در این منطقه اجاره می‌شود امنیت بالایی دارند.

معایب اجاره انبار شورآباد

با توجه به مزیت‌هایی که در مورد اجاره انبار در شورآباد گفتیم، اجاره انبار در این منطقه بدون عیب نیست ولی به نسبت مزایا، معایبی خیلی کمتری دارد. در ادامه به دو و یا سه عیبی که می‌تواند اجاره انبار در شورآباد داشته‌باشد را ذکرمی‌کنیم:

 • اجاره انبار در شورآباد امکان سفارشی‌سازی سوله مطابق با نیاز را ندارد چون صاحب انبار و سوله نستید.
 • با اجاره انبار در شورآباد از نظر تعمیرات و تغییرات سوله به صاحب انبار وابسته هستید.
 • با گذشت زمان احتمال افزایش اجاره را دارد.

اهمیت اجاره انبار شورآباد

نزدیک‌ترین منطقه صنعتی به تهران شورآباد بوده که دارای بیشترین تعداد انبار است. شورآباد در واقع خط ترانزیت کالاهای بازرگانی از جنوب ایران است. در تنیجه به دلیل نزدیک بودن شادآباد که بازار آهن است به منطقه شورآباد و با ‌توجه به حجم بسیار بالای معاملات فولادی در سطح کشور، انبارهای آهنی که در شورآباد وجود دارد کمک شایانی به صنعتگران در زمینه هزینه و زمان کرده ‌است. موقعیت خاص و استراتژیک هر انبار باعث می‌شود تا کارایی شرکت‌های تامین کننده را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت اجاره انبار شوراباد

قیمت اجاره انبار در شورآباد به عواملی بستگی دارد که در ادامه خواهیم گفت با ما همراه باشید:

 • چه نوع کالایی در انبار نگهداری می‌شود و چه سایزی دارد.
 • وجود شرایط و تجهیزات مدرن و ویژگی‌های فنی و سیستم مدیریت انبار و امکانات بهداشتی در انبارهایی که اجاره می‌شود موجب افزایش قیمت اجاره انبار می‌شود.
 • وجود آب و گاز و برق در انبار
 • مساحت انبار اجاره شده ، هر ‌چه مساحت انبار اجاره‌ شده بیشتر باشد هزینه اجاره آن بیشتر است.
 • موقعیت مکانی اجاره انبار در شورآباد، مثلا اگر جز ردیف اول انبارها باشد هزینه اجاره آن بیشتر است. انبارهایی که قسمت مرکزی قرار دارند و دسترسی به خدمات حمل‌ و نقل برای آن‌ها آسان است قیمت بالاتری دارند.
 • بیمه انبار اجاره شده، در قیمت اجاره تاثیر دارد.

 

سخن پایانی

برای هر کسب‌وکاری وجود انبار که موجب کاهش هزینه و صرفه‌جویی در زمان شود بسیار مهم است. در نتیجه اجاره انبار در شورآباد بهترین تصمیم است و برای کالاهایی که تولید می‌کنید با توجه به مزیت‌هایی که دارد بسیار مناسب است.جهت فروش سوله در شوراباد میتوانید از تیم حرفه ای املاک باجت کمک بگیرید.

دیدگاه بگذارید