فروش سوله در شوراباد

بانک اطلاعات انبار های جنوب تهران

اطلاع از آخرین انبار و سوله ها در شورآباد

جهت اطلاع از آخرین سوله های فروشی در شورآباد و کهریزک لطفا تماس بگیرید

فروش انبار در شوراباد

جهت فروش انبار در شوراباد و فروش سوله در شوراباد کهریزک میتوانید از تیم حرفه ای املاک باجت  کمک بگیرید

فروش انبار در شورآباد

برای نگهداری یک یا چند کالا صنعتی و بازرگانی و همچنین مواد‌ اولیه، تولیدات از انبار استفاده می‌شود. فروش انبار در شورآباد جزء فروش‌های بسیار رایج  است که فروش آن می‌تواند سود خوبی برای خریداران و فروشندگان به همراه داشته باشد.

فروش انبار در شورآباد تهران

تقریبا برای همه مشاغل وجود محلی که محصولات و متریال‌شان را ذخیره و نگهداری کنند الزامی است، پس کارفرما باید داشتن انبار را در برنامه‌های خود بگذارد. همان طور که برای خرید انبار در شورآباد تهران باید برنامه‌ریزی و آگاهی داشته باشید، برای فروش انبار در شورآباد هم باید ببینید انبار شما چه امکاناتی باید داشته باشد.

 سپس با برنامه‌ریزی و آگاهی کامل از تمامی مراحل کار برای فروش انبار، آن را برای فروش بگذارید. معمولا انبارهای شورآباد دارای تجهیزات آب‌ و‌ برق‌ و ‌گاز هستند پس فروش این انبارها سخت نیست. ابتدا باید برنامه‌ریزی داشته باشید، باید شما بتوانید از تمامی مراحل انجام کار به آگاهی کامل برسید و بعد برای فروش انبار در شورآباد اقدام کنید.

مزیت فروش انبار در شورآباد

کسانی که صاحب انبارهایی در شورآباد هستند در‌ واقع مکان خوبی را برای خرید انبار انتخاب کردند. زیرا شورآباد منطقه‌ای است که امنیت بالایی دارد و همچنین از لحاظ جغرافیایی در مکانی قرار دارد که خط ترانزیتی جنوب به‌حساب می‌آید.

همچنین در این منطقه انبار با هر سایزی وجود دارد و وجود آب و برق و ‌گاز در واحدهای صنعتی شورآباد، کمک می‌کند و امتیاز مثبت محسوب می‌شود تا فروش انبارها راحت‌تر انجام شود.

جهت مشاوره اجاره سوله و انبار در شوراباد و کهریزک میتوانید از املاک باجت کمک بگیرید . 

معایب فروش انبار شورآباد

همان طور که گفتیم فروش انبار در شورآباد مزیت‌هایی دارد ولی در کنار این مزیت‌ها، معایبی هم وجود دارد. مثلا شورآباد منطقه‌ای دور از مرکز تهران است حدود سی کیلومتر دورتر است پس ممکن است بعضی از کارفرماها با‌وجود مناسب بودن قیمت‌های انبار در شورآباد، باز هم ترجیح دهند در تهران با قیمت بالاتر انبار خریداری کنند. پس این دور بودن در فروش انبارهای شورآباد تاخیر ایجاد می‌کند. همچنین بلاتکلیفی سند بعضی واحدهای صنعتی موجب اختلال در پروسه فروش انبار در شورآباد می‌شود.

اهمیت فروش انبار در شورآباد

با‌ وجود شرایط منطقه‌ای شورآباد و امنیت در این شهرک صنعتی و همچنین وجود هر‌ نوع انبار با هر‌ ابعادی، وجود امکاناتی مثل آب و برق و گاز و وجود سیستم‌های انبار داری در بعضی انبارها، موجب شده که فروش انبار در شورآباد اهمیت زیادی داشته باشد.

قیمت فروش انبار در شورآباد

قیمت انبارهای شورآباد بستگی به چند عامل دارد که در‌ ادامه خواهیم گفت با ما همراه باشید:

·         مساحتی که انبار شما دارد، هر ‌چه این مساحت بیشتر باشد مبلغ فروش انبار ‌شما بیشتر می‌شود.

·         انباری که شما مالک آن هستید چه کاربری دارد؟ صنعتی، تولیدی، انباری این مورد در مبلغ فروش انبار در شورآباد تاثیر دارد.

·         چگونگی ساخت انبار و متریال استفاده شده برای ساخت آن در قیمت فروش انبار در شورآباد تایر دارد.

·         وجود امکاناتی مثل آب و برق و گاز در قیمت فروش انبار شورآباد بی‌تاثیر نیست.

·         وجود تجهیزاتی مثل مدیریت سیستم انبار داری و غیره در قیمت فروش موثر است.

·         موقعیت مکانی انبار، اینکه در کدام نقطه و ردیف در شورآباد قرار دارد و دسترسی‌ها به این مکان چگونه است بی‌تاثیر نیست.

·         امنیت بالای منطقه شورآباد هم در قیمت فروش انبار شورآباد تاثیر دارد.

سخن پایانی

 

فروش انبار در شورآباد با توجه به مزیت‌های این منطقه کاری تقریبا آسان است و فروش انبارهای شورآباد جز معاملات رایج به شمار می‌رود. اما با‌وجود عیب بزرگی مثل دور بودن از مرکز شهر ممکن است افراد زیادی را از خرید این انبارها پشیمان کند. شمامیتوانید برای خرید سوله در شورآباد  ازتیم حرفه ای املاک باجت مشاوره بگیرید.

خرید سوله

بهترین سوله ها و انبار های موجود در تهران و شورآباد را در این بخش مشاهده کنید

فروش سوله

بهترین سوله ها و انبار های موجود در تهران و شورآباد را جهت فروش در این بخش مشاهده کنید

اجاره سوله

بهترین سوله ها و انبار های موجود در تهران و شورآباد را جهت اجاره در این بخش مشاهده کنید

باجت به شما کمک میکنید تا انبار مورد نظر خود را پیدا کنید!

۰
فروش ملک
۰ +
املاک موجود