اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد

اجاره انبار در شوراباد

اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد

اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد به نسبت خود تهران از لحاظ قیمتی مقرون به‌صرفه‌تر است. کهریزک و شورآباد حدود هفت کیلومتر با ‌یکدیگر فاصله دارند ولی از نظر موقعیت جغرافیایی شورآباد در جایگاه بهتری از لحاظ ارتباطی و تجاری قرار دارد. یکی از خدمات املاک باجت مشاوره در جهت فروش سوله در شوراباد میباشد.

اجاره سوله در کهیزک یا شورآباد تهران

کهریزک از مناطق جنوب تهران است که از لحاظ منطقه‌ای نزدیک به اتوبان تهران به قم بوده و در منطقه بیست شهری واقع ‌شده است. در شهرک صنعتی کهریزک هشتصد واحد صنعتی و چهار هزار انبار و کارگاه وجود دارد. به همین علت کهریزک به یکی از مناطق موقعیت مناسب برای تولیدکنندگان جهت اجاره سوله تبدیل شده‌ است. همچنین کهریزک دسترسی آسانی به مترو دارد و با یک قطار به‌راحتی می‌شود به مرکز شهر رسید.

با ‌توجه به تورمی که در‌‌ سال‌های اخیر در بخش املاک و بحث اجاره و رهن و خرید به‌وجود آمده هزینه اجاره واحدهای صنعتی- تجاری در این منطقه بالا رفته اما باز هم قیمت‌های اجاره واحدهای تجاری و صنعتی و انبار‌ها و سوله‌ها در این منطقه مناسب‌تر از بقیه شهرک‌های صنعتی است.

شورآباد، شهرکی است در سی کیلومتری تهران که دارای تعداد متعددی سوله است. اجاره سوله معمولا با ‌توجه به مکان عرضه کننده و مصرف کننده و حجم معاملات، نوع کالا، روش حمل‌و‌نقل صورت می‌گیرد. شورآباد به دلیل موقعیت عالی و خاصی که از نظر منطقه‌ای و موقعیتی دارد بهترین گزینه برای اجاره سوله است.

پس برای اجاره سوله باید اول موقعیت و شرایط خودتان را بسنجید که بهترین مکان برای شما کدام منطقه است هر کدام از این مناطق مزیت‌ها و دسترسی‌های خاص خودشان را دارند.

مزیت اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد

همان طور که گفتیم کهریزک از لحاظ منطقه‌ای نزدیک به اتوبان تهران به قم بوده و کسانی که در این منطقه حضور دارند دسترسی آسانی به مترو دارند. پس از مهم‌ترین مزیت این منطقه آسان بودن روش جا‌به‌جایی است چون ممکن است بسیاری از تولیدکنندگان به علت دور بودن این منطقه، از اجاره سوله در این مناطق پشیمان شوند& اما با وجود مترو این مشکل حل شده است.

از مزایای دیگر اجاره سوله در شورآباد تنوع بالا سوله از نظر مساحت و کاربردی است. تعداد سوله‌ها در این منطقه با توجه به دسترسی‌های مناسب آن به جاده‌های منتهی به شهر تهران نظر بسیاری را جلب کرده است و همچنین قیمت مناسب سوله‌ها در متراژهای بالا موجب جذب صنعتگران و تولیدکنندگان به این منطقه شده است. پس با توجه به بالا بودن تعداد سوله‌ها، افرادی که قصد اجاره سوله را دارند باید آگاهی کافی از این منطقه و سوله‌ها داشته باشند. به‌دلیل صنعتی بودن منطقه کهریزک، این منطقه قطعا از قوانین و اصول ساخت سوله پیروی می‌کند.

شورآباد از نظر جغرافیایی در بهترین نقطه واقع شده پس مزیت‌های زیادی برای کسب‌و‌کارها دارد و امکان دسترسی آسان را به سایر مراکزها می‌دهد. شورآباد اول جاده‌ی قدیم قم و در نزدیکی محورهای مهم ارتباطی مانند جاده شمس‌آباد به تهران قرار‌ گرفته‌است. سوله‌های اجاره‌ای در شورآباد دارای چاه آب و گاز و برق هستند که وجود این امکانات بسیار ضروری و مهم است. شورآباد محدودیت مساحتی برای اجاره سوله ندارد و می‌توانید طبق نیازتان سوله مورد ‌نظر را انتخاب کنید.

در شورآباد هزینه اجاره سوله به‌نسبت اجاره در‌ تهران پایین‌تر است و چون موجب کاهش هزینه کسب‌وکارها می‌شود، بیشتر مورد توجه هست. شورآباد منطقه‌ای با امنیت بالا است پس با‌خیال راحت می‌توانید سوله مورد نظرتان را اجاره کنید. پس با وجود این مزایا و شرایط اجاره ‌کننده باید تصمیم بگبرد که اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد کدام برایشان مناسب‌تر است.

معایب اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد

در این بخش از مطلب اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد به بررسی معایب آن خواهیم پرداخت:

  • از مشکلاتی که در واحدهای صنعتی شورآباد وجود داشت و همچنین تا حدودی در کهریزک، تعیین تکلیف زمین‌های تخصیص یافته به این شهرک‌ها است. طوری که با وجود گذشت حدود سی سال از فعالیت این شهرک‌ها باز هم واحدهای صنعتی این شهرک‌ها درگیر سند مالکیت است.
  • اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد همان طور که مزیت‌هایی دارد معایبی هم طبیعتاً دارد، مثلا یکی دیگر از این معایب نداشتن امکان سفارشی سازی سوله مورد نظری که اجاره شده است. البته این موضوع ممکن است برای تمامی مناطق صنعتی صدق کند و همچنین وابسته بودن از نظر تغییرات و تعمیرات به صاحب سوله است. با وجود این معایب تصمیم با تولیدکننده است که کدام بهتر است، اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد؟

 

اهمیت اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد

شورآباد و کهریزک نزدیک‌ترین منطقه صنعتی به تهران هستند و از نظر تعداد انبار و سوله کهریزک در رتبه اول و شورآباد در رتبه دوم قرار دارد. در ‌واقع شورآباد خط ترانزیتی جنوب ایران محسوب می‌شود و همچنین با نزدیک بودن منطقه شورآباد به شادآباد و حجم بالای معاملات فولادی کمک زیادی به صنعتگران در هزینه‌ها و زمان کرده است. نزدیک بودن کهریزک به مترو و دسترسی آن برای جا‌به‌جایی اهمیت بالایی دارد و همچنین پایین بودن هزینه‌های اجاره موجب شده این منطقه اهمیت فراوانی داشته باشد.

قیمت اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد

قیمت اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد به عواملی بستگی دارد که در ادامه خواهیم گفت:

  • از لحاظ قیمتی هم کهریزک و هم شورآباد به‌نسبت بقیه شهرک‌های صنعتی تهران مناسب‌تر است.
  • مساحتی که برای اجاره سوله در‌ نظر دارید قطعاً تاثیر مستقیم روی قیمت اجاره سوله می‌گذارد هر‌ چه مساحت بیشتر باشد قیمت بالا‌تر می‌رود.
  • شما چه نوع سوله‌ای و با چه کاربردی در‌ نظر دارید؟ این هم یکی دیگر از مواردی است که باید در نظر بگیرید.
  • از نظر امکانات هر‌ چه سوله‌ها مجهزتر باشند قیمت اجاره بیشتر می‌شود.

سخن پایانی

طبق مطالبی که گفتیم هر کدام از این مناطق کهریزک و شورآباد مزیت‌ها و معایب ویژه خودشان را دارند. پس شما با در ‌نظر گرفتن این موارد و شرایط درخواستی خودتان برای اجاره سوله، می‌توانید انتخاب درستی برای انتخاب اجاره سوله داشته‌باشید. در نتیجه با توجه به موارد گفته شده می‌توانید به اجاره سوله در کهریزک یا شورآباد را انتخاب کنید.جهت خرید سوله در شوراباد میتوانید از تیم حرفه ای باجت کمک بگیرید

دیدگاه بگذارید