رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحدهای صنعتی در کهریزک به نسبت خود تهران از لحاظ قیمتی مقرون به‌صرفه‌تر است که آن را به طور کامل بررسی خواهیم کرد. کهریزک و شورآباد حدود هفت کیلومتر با‌ یکدیگر فاصله دارند ولی از نظر موقعیت جغرافیایی شورآباد در جایگاه بهتری از لحاظ ارتباطی و تجاری قرار دارد.جهت اجاره سوله در شوراباد میتوانید از تیم حرفه ای املاک باجت کمک بگیرید.

تفاوت رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

تفاوت رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک با واحدهای غیر‌ صنعتی

مسئله‌ای است که به‌راحتی قابل حل کردن است. چون در منطقه کهریزک انواع سوله و انبار و کارگاه و غیره وجود دارد، اما برای واحدهای غیر صنعتی چون ممکن است حالت تجاری و خدماتی داشته باشند باید در منطقه‌ای باشد که نیاز مردم را برطرف کند و در ‌دسترس باشد.

رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک از لحاظ جغرافیایی دور از مرکز شهر تهران قرار دارد و برای کسب‌وکار‌ها که این واحدها را اجاره می‌کنند و از آن‌ها برای ذخیره کردن تولیدات و متریال‌شان استفاده می‌کنند مناسب است.

پس دور بودن ضرری برای آن‌ها ندارد و اینکه کهریزک به مترو نزدیک بوده و جا‌به‌جایی افراد آسان است. ولی واحدهای غیر‌ صنعتی مثلا ممکن است برای بیمارستان استفاده شود، بیمارستان مکانی است که وجود آن برای همه‌ی افراد جامعه ضروری است پس حتما باید در دسترس‌ترین مکان باشد.

با مبلغ کمتری رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک صورت می‌گیرد ولی برای اجاره و رهن واحدهای صنعتی هم مکان مناسب به سختی پیدا می‌شود و هم اجاره و رهن بالایی دارد.

رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحدهای صنعتی در کهریزک تهران بدون واسط

خرید و فروش بدون واسطه یعنی معامله مستقیم بین اجاره کننده و صاحب واحد‌های صنعتی که معایب و مزایایی دارد. اگر شما بخواهید بدون واسطه سوله یا کارگاه و انبار مورد‌ نظرتان را بیابید و پیدا کنید این امر زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. شما با صبر و حوصله می‌توانید واحد ‌صنعتی مورد نظر را بیابید ولی حتما باید اطلاعات کافی از شرایط منطقه‌ای و واحدی که مورد نیازتان است داشته باشید. اما با رهن و اجاره واحد صنعتی بدون واسطه دیگر نیازی به پرداخت کمیسیون بنگاه مشاور ‌املاک نیست و موجب حذف هزینه‌های واسطه‌ای می‌شود.

مزیت رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

از مزیت رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک می‌توانیم به نزدیک بودن کهریزک به اتوبان تهران به قم  اشاره کنیم، که از لحاظ منطقه‌ای مزیت فوق‌العاده‌ای دارد به‌خصوص برای کسانی که در این منطقه رفت‌وآمد دارند.

از مزایای دیگر کهریزک تنوع بالا انواع سوله، انبار، کارگاه از لحاظ مساحت و کاربرد است و همچنین قیمت رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحدهای صنعتی در کهریزک مناسب‌ است. همین امر موجب جلب توجه تولید کنندگان و صنعتگران می‌شود. پس با‌ وجود تعداد بالا سوله و انبار و غیره، کسانی که قصد اجاره و رهن دارند باید اطلاعات کافی از این واحدها داشته باشند و چون کهریزک منطقه‌ای صنعتی است از قوانین و اصول ساخت پیروی کرده است.

معایب رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

بلاتکلیفی زمین‌های تخصص یافته در این شهرک از معایب چندین ساله است که با گذشت حدود سی سال باز‌ هم واحدهای صنعتی وجود دارد که درگیر سند مالکیت هستند.

کسانی که سوله و انبار و کارگاه  رهن و اجاره می‌کنند امکان سفارشی سازی واحد صنعتی مورد نظر را طبق نیازشان ندارند پس اجاره کننده از لحاظ تعمیرات به صاحب سوله و غیره وابسته است.

جهت خرید سوله در شوراباد و کهریزک میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۸۴۲۶۱۶ تماس بگیرید.

چرا رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

چون کهریزک از لحاظ منطقه‌ای نزدیک‌ترین منطقه صنعتی به تهران است  و دارای تعداد زیادی انبار و سوله و کارگاه است اهمیت زیادی دارد. وجود منطقه صنعتی کهریزک کمک شایانی به تولیدکنندگان و صنعتگران می‌کند و همچنین، نزدیک بودن کهریزک به مترو که اهمیت زیادی برای کارکنان و صاحبان سوله‌ها و انبار‌ها دارد.

پس در جواب چرا رهن و اجاره در کهریزک، می‌توانیم بگوییم منطقه کهریزک فوایدی بسیار مهمی برای مدیران و مسئولان شرکت و کارخانه‌ها دارد و همچنین قیمت اجاره و رهن در کهریزک به نسبت ارزان‌تر است پس منطقه‌ای مناسب برای رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحدهای صنعتی است.

قیمت رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک

از نظر قیمت، کهریزک به نسبت بقیه شهرک‌های صنعتی شهر تهران مناسب‌تر است. مساحتی که برای رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحد‌های صنعتی در کهریزک در نظر دارید، تاثیر مستقیمی روی قیمت اجاره و رهن می‌گذارد. هر‌ چه خواهان مساحت بیشتری باشید هزینه اجاره بیشتر می‌شود.

اینکه شما چه نوع سوله یا انبار و کارگاهی برای کسب‌و‌کارتان نیاز دارید و شامل چه تجهیزاتی باشد از نکات مهم دیگری است که روی قیمت تاثیر دارد. چون طبیعتاً هر ‌چه امکانات بیشتر باشد هزینه اجاره و رهن هم بالاتر می‌رود.

سخن پایانی

هر کسب‌وکاری ممکن است به وجود انبار و سوله و کارگاه نیاز پیدا کند پس برای اجاره و رهن این واحدهای صنعتی باید بهترین منطقه از لحاظ جغرافیایی و هزینه‌ای پیدا کنند که کهریزک می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

رهن و اجاره سوله، انبار، کارگاه و انواع واحدهای صنعتی در کهریزک به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بهترین مکان را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

جهت فروش سوله در شوراباد و کهریزک میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۸۴۲۶۱۶ تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید