رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در شورآباد و کهریزک

اجاره انبار در شوراباد

رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک و شوراباد

رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک به نسبت خود تهران از لحاظ قیمتی مقرون به‌صرفه است. علاوه بر این کهریزک از نظر موقعیت جغرافیایی هم در جایگاه خوبی قرار‌ دارد.

تفاوت رهن و اجاره

تفاوت رهن و اجاره، در نحوه و روش اجاره کردن آن مکان است. رهن به معنای پرداخت مبلغی به‌عنوان امانت تا مدتی که فرد به عنوان مستاجر از آن مکان استفاده می‌کند است. اما اجاره به‌معنای پرداخت پول به‌صورت ماهیانه در‌ عوض استفاده از مکانی که اجاره شده است.

فقط کافی است که معنای رهن و اجاره را بدانید کاملا متوجه تفاوتش می‌شوید، بعضی از افراد که هزینه کافی برای خرید مکان مورد‌ نظر را ندارند و سال‌ها طول می‌کشد تا بتوانند آن مکان را بخرند،با مبلغی که در دست دارند می‌توانند مکان مورد‌ نظر را رهن یا اجاره کنند پس به رهن یا اجاره روی می‌آورند.

تفاوت انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی

یکی از مهم‌ترین تفاوت ملک اداری و تجاری، به حق سر‌قفلی داشتن ملک‌های تجاری می‌توانیم اشاره کنیم.

یکی دیگر از تفاوت‌های ملک اداری و تجاری به‌ این صورت است که از نظر قانونی برای املاک اداری خرید و فروش انجام نمی‌شود. ولی در ملک‌های تجاری امکان خرید و فروش وجود دارد.

خرید و فروش ملک‌های تجاری دو قسمت هستند که اولی خرید و فروش املاک تجاری است و دومی خرید و فروش سرقفلی است. املاک صنعتی هدفشان تولید محصول است مثلا کارگاه‌ها و کارخانه‌ها و سوله‌های صنعتی از املاک صنعتی محسوب می‌شوند.

در املاک تجاری برخلاف ملک‌های صنعتی محصولی تولید نمی‌شود و فقط به فروش می‌رسد و یا محصولات خریده می‌شوند. در ‌واقع املاک تجاری مثل املاک مسکونی می‌توانند در همه‌جا وجود ‌داشته باشند. ولی املاک صنعتی در شهرک صنعتی واقع‌ شده است.

تفاوت رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک با واحدهای غیر‌ صنعتی

رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک مسئله‌ای است که به‌راحتی می‌توانید این موضوع را حل کنید. چون در منطقه کهریزک انواع ملک تجاری و صنعتی وجود دارد ولی واحدهای غیر‌ صنعتی سخت‌تر است چون ممکن است به خدماتی نیاز باشد که در دسترس بوده و نیاز افراد جامعه را برطرف کند.

رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک از نظر جغرافیایی دور از مرکز شهر تهران است پس برای کسانی که این املاک را رهن یا اجاره می‌کنند ممکن است مشکلی پیش نیاید. ولی برای واحد‌های غیر‌ صنعتی ممکن است سخت باشد. برای واحدهای صنعتی رهن و اجاره در کهریزک مناسب است اما برای واحدهای غیر‌ صنعتی،  مکان سخت پیدا می‌شود و هم ممکن است قیمت آن زیاد باشد.

مزیت رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک

رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک با داشتن تجربه‌ای برای محیطی آرام که همراه با آب‌ و هوای خوب باشد ممکن است هر فردی را برای فعالیت‌های صنعتی ‌و تجاری و اداری تشویق کند. پس این موضوع از مزیت‌های فوق‌العاده کهریزک است. پرداخت هزینه کمتر برای رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک به نسب تهران از مزیت‌های دیگر این منطقه است.

معایب رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک

این مزیت که قیمت رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک ارزان بوده امتیاز مثبتی است. اما این منطقه معایبی دارد از ‌جمله پایین بودن سطح رفاهی و کم بودن امکانات رفاهی این منطقه که امری مهم برای افراد جامعه است و همچنین بعضی از زیر‌ساخت‌های شهری کهریزک همچنان در‌ حال شکل گیری است.

کهریزک با اینکه دسترسی آسانی به شهر دارد ولی سینما و مراکز رفاهی و ورزشگاه ندارد و با وجود مترو افراد این منطقه زمان زیادی را برای جا‌به‌جایی باید بگذارند. با وجود واحدهای صنعتی زیادی که کهریزک دارد اما فرصت شغلی برای جوانان آن منطقه فراهم نکرده است. بلاتکلیفی زمین‌های تخصص یافته این شهرک یکی از مشکلات دیگر این منطقه است.

جهت خرید سوله یا انبار در شوراباد میتوانید از تیم حرفه ای املاک باجت کمک بگیرید.

چرا رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک

کهریزک از نظر جغرافیایی نزدیک‌ترین منطقه صنعتی به تهران است و تعداد زیادی املاک صنعتی دارد. نزدیک بودن کهریزک به مترو و همچنین پایین بودن هزینه رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک، از مواردی است که می‌تواند جواب این سوال باشد.

قیمت رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک

 قیمت رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک به نسبت بقیه مناطق تهران، ارزان‌تر است و این قیمت بستگی به مکان و فعالیتی که در آنجا تشکیل می‌شود دارد.

مساحتی که برای مکان مد ‌نظرتان است، از موارد دیگری است که قیمت رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک به آن بستگی دارد. داشتن تجهیزاتی که شما می‌خواهید هم از عوامل دیگر تاثیر‌گذار در قیمت رهن و اجاره است.

سخن پایانی

رهن و اجاره انواع ملک اداری، تجاری و صنعتی در کهریزک همان طور که گفتیم مزایا و معایبی دارد. شما با در‌ نظر گرفتن این دو عامل می‌توانید تصمیم بگیرید که رهن و اجاره در این منطقه با توجه به نیاز‌تان به نفع یا به ضرر شما است.

دیدگاه بگذارید